Study Promotion

پیشرفت تحصیلی

پیشرفت تحصیلی (3)

۱نقطه شروع خود را انتخاب کنید.برخی از داوطلبان به ترتیب و اساس چینش سولات جواب میدهند و برخی دیگر براساس علاقه و درس ساده تر و مورد علاقه شروع به پاسخگویی میکنند.
توصیه میشود با درسهای آسانتر و مورد علاقه شروع کنید چون این روش باعث میشود :
– 
ضریب امیدواری بالا رود
– 
ضریب اعتماد به نفس بالا میرود
– 
باعث صرفه جویی در وقت میشود
– 
باعث مقابله با هیجان شروع آزمون میشود و به مهار التهاب اولیه می انجامد.

 

پنج شنبه, 02 فروردين 777 07:08

ده عادت دانش‌آموزان بسیار موفق

نوشته شده توسط

لید موفقیت، مطالعۀ هوشمندانه است نه مطالعۀ زیاد و سخت. هرچه در آموزش خود، پیش بروید، به درستی این مطلب، بیشتر و بیشتر پی خواهید برد.
یک یا دو ساعت مطالعه در روز، برای کسب نمرات رضایت‌بخش در دبستان کافی است ولی وقتی وارد دبیرستان می‌شوید، برای انجام همۀ تکالیف و مطالعات خود، در روز، وقت کافی نخواهید داشت، مگر آنکه چگونگی مطالعه و یادگیری هوشمندانه را بدانید.
استثناء است که برخی از دانش‌آموزان می‌توانند، با صرف کمترین تلاش، دورۀ دبیرستان را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 

دانش‌آموز گرامی‌،یکی از کلیدهای موفقیت در تحصیل، داشتن نگرش‌ها و عادات صحیح مطالعه و یادگیری است. با پاسخ به پرسش‌های زیرنقاط قوت و ضعف در نگرش‌ها، عادات مطالعه و یادگیری شما مشخص می‌شود و با تشخیص آن‌ها می‌توانید به کمک معلمان، مشاوران و یا با مراجعه به منابع مرتبط، آن‌ها را اصلاح کنید. اطمینان داشته باشید با اصلاح نگرش‌ها و عادات مطالعه و یادگیری خود، در عملــکرد تحصیــلی و کسب نــمرات بالا موفق خواهیــد شد. در آخر این پرسش‌نامه می‌توانید تحلیل آن را ببینید ضمنا می‌توانید مقاله «10 عادت دانش‌آموزان موفق»  را در بخش مشاوره تحصیلی دوره متوسطه اول و مشاوره دبیرستان مطالعه نموده و با استفاده از آن عادات مناسب مطالعه را درخود تقویت کنید

 

Calendar

« September 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Main Menu

Main Menu

Main Menu

Main Menu